Linnapea andis raemedalid teenekatele TAK-i töötajatele

Trüki

 Tallinna Raekojas tähistati 29. mail 2007 Tallinna Autobussikoondise ja Tallinna regulaarse linnabussiliikluse 85. aastapäeva piduliku aktusega, kus osalesid ka Tallinna linnavolikogu esimees Toomas Vitsut ja linnapea Edgar Savisaar.

"Linna soov on igati väärtustada bussijuhi elukutset, tõsta see taas au sisse ning kasvatada peale uus ning teotahteline põlvkond," ütles linnapea Edgar Savisaar. "Väärtustamine peab käima eelkõige läbi tunnustamise, aga vähem tähtis pole ka väärilise tasu maksmine," lisas linnapea.

Raemedali said Tallinna Autobussikoondise AS juhatuse esimees Hugo Linholm, juhatuse liige Jüri Nõmmsalu, pealiikluskorraldaja Amalia Seeman ja bussijuht Tamara Kisseljova. Linnapea austas kingitusega ka 27 aastat Tallinna Autobussikoondist juhtinud Tallinna teenetemärgi kavaleri Mati Mägi.

Sõitjate eeskujuliku teenindamise eest tunnustuse pälviv Tamara Kisseljova on üks esimesi Tallinna naisbussijuhte, kes töötab TAKis 2001. aastast. Tallinna Autobussikoondises töötab Eesti bussifirmadest praegu kõige rohkem naisbussijuhte.

Hugo Linholm on töötanud Tallinna Autobussikoondises alates 1965. aastast insenerina, osakonna juhatajana, peainsenerina, tehnikadirektorina, juhatuse liikmena ja alates 2007. aastast juhatuse esimehena. Tema suur töökogemus on leidnud tunnustust uue tehnika juurutamisel autotranspordis ning ühistranspordi arendamisel Tallinna linnas.

Jüri Nõmmsalu on töötanud Tallinna Autobussikoondises alates 1973. aastast, sellest aastaid pearaamatupidajana ja finantsdirektorina, viimased 10 aastat juhatuse liikmena ettevõtte stabiilse majandus- ja finantstegevuse kindlustamisel.

Amalia Seeman on töötanud Tallinna Autobussikoondises alates 1977. aastast, sellest 12 aastat pealiikluskorraldajana ja tema pikaajaline töö regulaarse bussiliikluse tagamisel Tallinna linnas väärib tunnustust.

Raemedali omistamise taotluse esitas linnavalitsusele linnavolikogu esimees Toomas Vitsut ajendatuna asjaolust, et tänavu möödub Tallinna regulaarse linnabussiliikluse algusest 85 aastat.

Tallinna pressiteenistus 29.05.2007

 Fotogalerii: linnapea annab üle raemedalid

 


Raemedali võtab vastu
Tamara Kisseljova


Raemedali saab
Amalia Seeman


Linnapea annab medali
Jüri Nõmmsalule


Raemedali saab linnapealt Hugo Linholm


Linnapea austas kingitusega Mati Mägit


27 aastat TAK-i juhtinud
Mati Mägi


 

Üles